מקום לחשוב מקום לאהוב מקום להתחיל מקום לשנות
colors
עיר סוג
Facebook ערוץ היוטיוב לקבלת עדכונים שוטפים ב-RSS Yes Hot
ערוץ 98 מכאן טלוויזיה קהילתית

לוח שידורים


יום שישי
29/08/2014
00:00
המהדורה 22 - דני לן
  • המהדורה 22 - דני לן הכתבות המרכזיות, אשר שודרו לאחרונה בערוץ 98. פרויקט תושי"ה – אנשים עם מוגבלויות בעבודה, התמודדות של חרשים בזמן חירום, כתבת ראי של דן רוזנקוביץ, אתר ארכיאולוגי בעיר יבנה. מגיש דני לן

00:30
סליחות בשידור חי
  • סליחות בשידור חי שידור חי מישיבת אור החיים בירושלים. אלפי בני אדם באמירת סליחות עם מיטב החזנים מהארץ ומהעולם היישר מירושלים.
01:30
דוקו 98 - תמונה משפחתית
  • דוקו 98 - תמונה משפחתית סבא וסבתא, ניצולי שואה החיים בקיבוץ, מבינים שנכדתם מתכוונת להינשא לבן קיבוץ אשר משפחתו הגרמנית הגיעה לקיבוץ על מנת לכפר על פשעי העבר. הידיעה מציפה זיכרונות קשים וכואבים. סרטן של רות ריכטר ומרים זכות
02:00
מבט רענן - רעננה
  • מבט רענן - רעננה קווים לדמותו של שמואל לווין ז"ל. "לבוא להילחם למען העם שלך" - סיפורם האישי של שלושה חיילים בודדים, אשר הלכו בעקבות ליבם, אמונתם ותפיסת עולמם, עזבו חיים פשוטים ונוחים והתגייסו לצה"ל. במאית-רחל שילה.
02:30
רחובוטיוי
  • רחובוטיוי ארגון בני ברית, אלי בן זיקרי יו"ר ומייסד עמותת פל"א, "לוס פנסיונרוס", הכר את עירך- שדרות חן.
03:00
דוקו 98 - צבעים באפילה
  • דוקו 98 - צבעים באפילה סיפורן של שלוש ציירות כבדות ראייה, המציירות ציורים מלאי צבע ואור. שלושתן חולקות את תחושותיהן לגבי אבדן הראייה ולגבי הציור וחושפות את עבודותיהן. בהפקת "דורות" ע.ל.ה רחובות.
03:30
מושב - TV
  • מושב - TV מבצע "צוק איתן", איך ישפיע על החקלאים? אילו פעילויות יש לבצע ועוד. חוות המרחב הפתוח ורכיבה טיפולית.
04:00
טל - גן
  • טל - גן מפריח היונים-הסיפור מאחורי הסרט, יש לי מקום בשדרות, שאגת היהלום, קוסקו- בירת ממלכת האינקה.
04:30
דוקו 98 - בוסתן האפרסקים
  • דוקו 98 - בוסתן האפרסקים דורית וייסמן יוצאת לחפש את בוסתן האפרסקים בהונגריה, עליו קראה לראשונה במכתבים שמצאה אצל אמה, היא חוצה את המדינה לאורכה ולרוחבה כדי לחפש בכתובים את העץ המשפחתי שלה, זה שהושמד בחלקו הגדול.
05:00
טל-כרם
  • טל-כרם סקירת אירועי הקיץ וכתבה על תושבי עוטף עזה מהמלחמה הקודמת- עופרת יצוקה ולקט כתבות נבחרות: חידושים במכון למניעת מחלות לב בשערי צדק, הבנייה במתחם תע"ש מסוכנת, זיוה אילון יוצרת עבודות קרמיקה ועוד.
05:30
סביב הטבע - החברה להגנת הטבע
  • סביב הטבע - החברה להגנת הטבע תוכנית מיוחדת למען איכות הסביבה, פרויקט תקשורת ייחודי,בשיתוף החברה להגנת הטבע בירושלים, במטרה להעלות את מודעות הציבור לנושא איכות הסביבה ולעודד את הצופים להצטרף לפעילות הסביבתית.
06:00
מעברים - ת"א
  • מעברים - ת"א חוויות מטיול בדרום קוריאה ורחל מרקובסקי לנדאו הטייסת העברית הראשונה.
06:30
מעורב רענני - רעננה
  • מעורב רענני - רעננה שמואל מור מספר על דבורים, פינת התרבות - תערוכות ציור ואמנות של חולי פררקינסון ועוד.
07:00
סליחות בשידור חי
  • סליחות בשידור חי שידור חי מישיבת אור החיים בירושלים. אלפי בני אדם באמירת סליחות עם מיטב החזנים מהארץ ומהעולם היישר מירושלים. ש.ח. מחמישי.
08:00
דוקו על הבוקר -חמש קוביות עופרת
  • דוקו על הבוקר -חמש קוביות עופרת עזי סיון מביט לאחור במבט עדין, חכם ומרגש על חייו ומשפחתו. הבמאי, תום ברקאי, משרטט דיוקן אנושי מרתק של חיים שבמרכזם אהבה גדולה.
08:45
דוקו על הבוקר - אנבל רקדנית בטן
  • דוקו על הבוקר - אנבל רקדנית בטן סיפורה של אנבל, רקדנית בטן המהווה מקור השראה לנשים רבות אותן היא מלמדת את האהבה לגופן ולנשיותן. בימוי-אילנה נוימן, שולמית וינריב










09:00
יהדות אירן
  • יהדות אירן שידורי יהדות איראן מתעדים את התרבות הפרסית בישראל בכל התחומים. בסלנג האיראני שמו של הערוץ " טלוויזיוני מא" מתפרש כטלוויזיה שלי, שלך, שלנו, ושל כל אחד ואחד מיוצאי איראן.
09:30
דוקו 98 - חדר משלהן
  • דוקו 98 - חדר משלהן במשך 35 שנה, קבוצת נשים נפגשות מידי שבוע במועדון ויצ"ו בהרצליה, מוצאות האחת בשנייה כוח ועוצמה. בימוי: אסתר עיני

10:00
נווה יעקב
  • נווה יעקב ראיון עם יו"ר המינהל הקהילתי נווה יעקב וגבי גניש חבר הנהלה עקב שמועות על סגירת הטלוויזיה הקהילתית.
10:30
דוקו 98 - משורר רחוב
  • דוקו 98 - משורר רחוב משורר הרחוב אברהם שיין מחלק את שיריו לעוברים ושבים. דרכו נכיר את עולם השירה ואת הקשר עם משפחתו. בימוי: נעמי לבנטל.
10:45
דוקו 98 - אופטימיסט עצוב
  • דוקו 98 - אופטימיסט עצוב בני שיף - צייר נאיבי בשיחה על אמנות ויצירה. בימוי: נעמי לבנטל
11:00
צרפטיבי - TSARFA-TV
  • צרפטיבי - TSARFA-TV תושבי ישראל ותושבי צרפת בזמן מבצע 'צוק איתן', שיקום תושבי גוש קטיף, 500 בר ובת מצוות בירושלים וסיפור של עליה שקטה לישראל.
11:30
זמן חיפה
  • זמן חיפה תזמורת המנדולינות "מצלול"-ממשיכת דרכה של תזמורת מפעל "נשר". בית המלאכה של מיכאל כהן בוואדי ניסנאס. מדרגות יהודה וילנסקי. הים התיכון והים האדום-פסטורליה ודרמה.
12:00
חלון ליהודה
  • חלון ליהודה אזעקה בזמן אמת, סיפורה של פלורי, גן לאומי בית עיטאב, הכבשים שנעלמו-נציה הל"ה, שביל התקוה לזכרו של קיריל גולנשין, רמי רמז מספר סיפור ממלחמת השחרור.
12:30
קול הלב - תל אביב יפו
  • קול הלב - תל אביב יפו לקט כתבות בנושא תל אביב: עיר בתוך בית, המעלית הראשונה, ריקמה לתל אביב, לילה בעיר ועוד.
13:00
אדומדיה - מעלה אדומים
  • אדומדיה - מעלה אדומים שידור חי של המגזין אדומדיה ממעלה אדומים. כתבות, ראיונות בנושאים אקטואליים ותרבותיים בצד כתבות מהווי המקום.
14:00
לקראת שבת - עם הרב ראובן אלבז
  • לקראת שבת - עם הרב ראובן אלבז פרשת השבוע בשידור חי מישיבת אור החיים בירושלים. הרב ראובן אלבז, עם מטעמים מהפרשה הקרובה, אגדות וסיפורי חז"ל, ענייני דיומא בהשתתפות תלמידי הישיבה. פרשת שופטים.
14:30
מגזין קרית ביאליק
  • מגזין קרית ביאליק אירועי הקיץ של קרית ביאליק, פרוייקט 'קולנוער'- תלמידים עושים טלוויזיה, 'הגלגיליידה', יריד חוצות, תערוכת אמנות - 'מקסם הזכוכית' ואיסוף חבילות עבור החיילים במבצע צוק איתן,
15:00
בקעה רבתי
  • בקעה רבתי ללמוד להגיד לא, הצלמת עליזה אורבך מספרת על עבודותיה, ערב הוקרה לנעמי שמר.
15:30
דוקו 98 - זהו עולמי, התיאטרון - אורנה פורת
  • דוקו 98 - זהו עולמי, התיאטרון - אורנה פורת סיפורה של השחקנית אורנה פורת, החל מילדותה בגרמניה, עד להיותה אחת מהשחקניות הגדולות שקמו לתיאטרון הישראלי. ובנוסף, על התיאטרון לילדים ולנוער אותו הקימה. בהפקת טל-גן.
16:00
יומן הרצליה - בית פוסטר
  • יומן הרצליה - בית פוסטר בתוכנית הפעם: על העובדים הזרים בישראל, אנשים צריכים להיות חופשיים, הורה הרצליה, תושבי הרצליה למען הדרום ועוד.
16:30
דוקו 98 - עתיד בפלמחים
  • דוקו 98 - עתיד בפלמחים במשך 4 שנות כהונתה כמנהלת, בעזרת המון חזון אמונה אהבה וקשיחות, הפכה צביה אסולין את בית ספר "עתיד" בפלמחים לסיפור הצלחה. הסרט מלווה אותה ואת תלמידיה בימים האחרונים שלפני סיום תפקידה. בימוי-אליהו זיגדון

17:00
רואים 6:6 - הרצליה
  • רואים 6:6 - הרצליה כיפת ברזל, מאחורי הקלעים של צילום סרט, בריכת שחייה לתינוקות, פסלים מיוחדי בגן,יונה השדכנית
17:30
אמצע הדרך - חדרה
  • אמצע הדרך - חדרה מגזין לזכרו של שבתאי רוזן 1932-2014, רוכבי הברון- קבוצת רוכבי אופנים מגובשת , סרטו של שבתאי רוזן "ברית אברהם"- המספר על הקושי של הסבא שנכדו לא ייכנס בברית המילה היהודית.
18:00
מגזין קרית טבעון
  • מגזין קרית טבעון בתוכנית הפעם: על מפגש תיאטרלי שכזה, עם השחקן איציק ויינגרטן, והסרט שומר מסך - סיפורו של שומר בבי"ס תיכון שחולם על הצלחה בעיסקי הסרטים, אך מפוטר מעבודתו. האם יצליח לממש את חלומו?
18:30
רמת אביב הירוקה
  • רמת אביב הירוקה מופע מחול סיכום שנה בבית ספר למחול של מרכז קהילתי רמת אביב הירוקה- בנושא אקולוגיה.
19:00
דו פיה - המרכז לתקשורת רחובות
  • דו פיה - המרכז לתקשורת רחובות תוכנית אולפן- ד"ר יהודית הלדמן - מדענית מראיינת את ד"ר לאה שמיר-שנאן העוסקת בתכנון פיתוח ושימור.
19:30
סטודיו 98
  • סטודיו 98 הפסל אבי אלה מספר על קורות חייו והאבולוציה האומנותית שלו. אילנה צמחוני היא משוררת, ציירת ופסלת . בציוריה יש התייחסות רבה לאור, לספר תהילים. ולמקום מגוריה.
20:00
מה קורה? - שישה צבעים
  • מה קורה? - שישה צבעים מה את אומרת- קטעים מתוך הצגת יחיד של רחל קשת
20:30
הטלוויזיה החברתית
  • הטלוויזיה החברתית צוק איתן - הקול שלא שומעים, הכפר דהמש הינו כפר לא מוכר המצוי בלב המדינה, הנאבק על הכרה, יש עם מי לדבר.
21:00
רציתי לשאול - יעל קפיטולניק
  • רציתי לשאול - יעל קפיטולניק רציתם לשאול ולא הייתה לכם הזדמנות- שיחה אישית, אחד על אחד, בתוכנית 'רציתי לשאול'. והפעם מראיינת רחל כהן, פעילה במגזין מבט גן, את הסטנדפיסטית יעל קפיטולניק
21:30
שירה מכאן - 19
  • שירה מכאן - 19 שירה מכאן – תוכנית שירה עכשווית – הנשגב והיומיומי: דוד פוגל "בלילות הסתיו"; שולמית אפפל ב"מקום לשירה"; אסתר ראב – "שירת אישה"; טוביה ריבנר במפגש משורר בפסטיבל "מטר על מטר". בהפקת דורית ויסמן ומקום לשירה.

22:00
דוקו 98 -איציק שגב, לוחם לשלום
  • דוקו 98 -איציק שגב, לוחם לשלום תא"ל איציק שגב, אשר היה הנספח הצבאי באירן בזמן המהפכה, מספר את סיפור חייו המדהים. סיפור בו חומייני, ערפאת, אחמד יאסין ואפילו היחמורים של הכרמל הם חלק מגיבוריו. סרטם של: אסתר ודן קבין.
23:00
דוקו 98 - אימא הנרגילה ואני
  • דוקו 98 - אימא הנרגילה ואני משולש אהבה לא שיגרתי שיש בו גם נרגילה. הבימאית, תמיד קנאה בנרגילה, שמאז ומתמיד הייתה בפיה של אימה, מעודפת על פני משפחתה ואפילו על פני בריאותה. בימוי: פארי צדיקי.

23:20
דוקו 98 - המכולת השכונתית
  • דוקו 98 - המכולת השכונתית שני אחים מנהלים מכולת כמו של פעם, בלב ראשון לציון. מכולת עם קשר אישי ומיוחד ללקוחות.

23:30
דוקו 98 - צבעים באפילה
  • דוקו 98 - צבעים באפילה סיפורן של שלוש ציירות כבדות ראייה, המציירות ציורים מלאי צבע ואור. שלושתן חולקות את תחושותיהן לגבי אבדן הראייה ולגבי הציור וחושפות את עבודותיהן. בהפקת "דורות" ע.ל.ה רחובות.
יום שבת
30/08/2014
00:00
כישוריTV
  • כישוריTV תכנית מיוחדת לסיום שנת שירות -קומונה י"א, איך חלפה לה עוד שנה?, איך הקומונה השתלבה בעבודה עם חברי כישורית, וגם בשעות הפנאי והחוגים יחד.
00:30
דוקו 98 - יומן אזרחי - זרים בביתם
  • דוקו 98 - יומן אזרחי - זרים בביתם סרט העוקב אחר מצבם של העובדים הפלסטינאים בהתנחלויות.
01:00
אילת שואו
  • אילת שואו במגזין מגוון כתבות וקליפים על נושאים מגוונים כמו תרבות, פנאי, חינוך, ספורט וכן מפגשים מיוחדים ומעניינים עם אנשים בקהילה.
01:30
דוקו 98 - עתיד בפלמחים
  • דוקו 98 - עתיד בפלמחים במשך 4 שנות כהונתה כמנהלת, בעזרת המון חזון אמונה אהבה וקשיחות, הפכה צביה אסולין את בית ספר "עתיד" בפלמחים לסיפור הצלחה. הסרט מלווה אותה ואת תלמידיה בימים האחרונים שלפני סיום תפקידה. בימוי-אליהו זיגדון

02:00
דוקו 98 - חדר משלהן
  • דוקו 98 - חדר משלהן במשך 35 שנה, קבוצת נשים נפגשות מידי שבוע במועדון ויצ"ו בהרצליה, מוצאות האחת בשנייה כוח ועוצמה. בימוי: אסתר עיני

02:30
דוקו 98 - משורר רחוב
  • דוקו 98 - משורר רחוב משורר הרחוב אברהם שיין מחלק את שיריו לעוברים ושבים. דרכו נכיר את עולם השירה ואת הקשר עם משפחתו. בימוי: נעמי לבנטל.
02:45
דוקו 98 - אופטימיסט עצוב
  • דוקו 98 - אופטימיסט עצוב בני שיף - צייר נאיבי בשיחה על אמנות ויצירה. בימוי: נעמי לבנטל
03:00
דוקו 98 - זהו עולמי, התיאטרון - אורנה פורת
  • דוקו 98 - זהו עולמי, התיאטרון - אורנה פורת סיפורה של השחקנית אורנה פורת, החל מילדותה בגרמניה, עד להיותה אחת מהשחקניות הגדולות שקמו לתיאטרון הישראלי. ובנוסף, על התיאטרון לילדים ולנוער אותו הקימה. בהפקת טל-גן.
03:30
מגזין קרית ביאליק
  • מגזין קרית ביאליק אירועי הקיץ של קרית ביאליק, פרוייקט 'קולנוער'- תלמידים עושים טלוויזיה, 'הגלגיליידה', יריד חוצות, תערוכת אמנות - 'מקסם הזכוכית' ואיסוף חבילות עבור החיילים במבצע צוק איתן,
04:00
נווה יעקב
  • נווה יעקב ראיון עם יו"ר המינהל הקהילתי נווה יעקב וגבי גניש חבר הנהלה עקב שמועות על סגירת הטלוויזיה הקהילתית.
04:30
יומן הרצליה - בית פוסטר
  • יומן הרצליה - בית פוסטר בתוכנית הפעם: על העובדים הזרים בישראל, אנשים צריכים להיות חופשיים, הורה הרצליה, תושבי הרצליה למען הדרום ועוד.
05:00
קול הלב - תל אביב יפו
  • קול הלב - תל אביב יפו לקט כתבות בנושא תל אביב: עיר בתוך בית, המעלית הראשונה, ריקמה לתל אביב, לילה בעיר ועוד.
05:30
חלון ליהודה
  • חלון ליהודה אזעקה בזמן אמת, סיפורה של פלורי, גן לאומי בית עיטאב, הכבשים שנעלמו-נציה הל"ה, שביל התקוה לזכרו של קיריל גולנשין, רמי רמז מספר סיפור ממלחמת השחרור.
06:00
זמן חיפה
  • זמן חיפה תזמורת המנדולינות "מצלול"-ממשיכת דרכה של תזמורת מפעל "נשר". בית המלאכה של מיכאל כהן בוואדי ניסנאס. מדרגות יהודה וילנסקי. הים התיכון והים האדום-פסטורליה ודרמה.
06:30
דוקו 98 - אביר העיר
  • דוקו 98 - אביר העיר סיפורו של הרפד אלברט הבולגרי, אשר מזה 60 שנה עובד באותה חנות וכעת נאלץ להתמודד עם סגירתה.




06:45
דוקו 98 - גיבור בעל כורחו
  • דוקו 98 - גיבור בעל כורחו שלמה וידר בן השבעים ותשע ששימש כדייל באל על בעת נסיון חטיפת מטוס בספטמבר 1970. וידר הכה את החוטף ונפצע בעצמו, ובכל זאת היה זה שסיכל את ניסיון החטיפה.

07:00
07:30
08:00
דוקו 98 - שירת המקהלה
  • דוקו 98 - שירת המקהלה מקבץ סרטים תיעודיים קצרים. הסרט שירת המקהלה- על מקהלת הילדים של בית הספר ביאליק-רוגוזין בו לומדים יחד בני לאומים שונים. והסרטים: תזמורת מיתרים, איש המטקות ופינה חמה.
08:30
דוקו 98 - קליפסו ברמלה
  • דוקו 98 - קליפסו ברמלה בחזרה אל מועדני רמלה של שנות ה- 70, דרך סדרת ראיונות ושירים של עוזי פוקס, שרי, גבי שושן ועוד אמנים נוספים... .
09:00
דוקו 98 - לקט כתבות נוער - סינמטק ת"א
  • דוקו 98 - לקט כתבות נוער - סינמטק ת"א לקט כתבות נוער- בית ספר ויצמן, היסטוריה, מעשים בחמישה בלונים, בואי אליי-קליפ ועוד










09:30
עזר מדוד - נדא פרסית
  • עזר מדוד - נדא פרסית כנס בוגרי אורט בטהראן
10:00
יהדות אירן
  • יהדות אירן שידורי יהדות איראן מתעדים את התרבות הפרסית בישראל בכל התחומים. בסלנג האיראני שמו של הערוץ " טלוויזיוני מא" מתפרש כטלוויזיה שלי, שלך, שלנו, ושל כל אחד ואחד מיוצאי איראן.
10:30
דוקו 98 - הוא לא יכול היה לדעת
  • דוקו 98 - הוא לא יכול היה לדעת סיפורו של קצין בריטי שהוצב בארץ ישראל, משימה אשר שינתה את חייו. סיפורו מסופר דרך בתו ונכדתו אשר אוספות מידע על ראשית שנותיו בארץ כפרש בריטי. בימוי: ליאורה בן צור.

11:00
חיפה בעלייה
  • חיפה בעלייה בתוכנית: על הענקת מדליות לנצורי לנינגרד, יום השואה, המופע BACK IN USSR ועוד.
11:30
לגדול ולגדל - כרמיאל
  • לגדול ולגדל - כרמיאל המיטב מתוך פסטיבל המחולות בכרמיאל 2014, חלק א'
12:00
רמות - חיפה
  • רמות - חיפה נתיב הפיסול בטכניון, אביב בעין התכלת בגליל, פארק שרון, שיט במפרץ חיפה.
12:30
דגש על העלייה - מגזין בספרדית
  • דגש על העלייה - מגזין בספרדית תוכנית המגישה סקירה בשפה הספרדית על המצב הפוליטי והחברתי באמריקה הלטינית והמזרח התיכון.
13:00
דוקו 98 - סימני דרך
  • דוקו 98 - סימני דרך טל, נערה מוגבלת לומדת ביחד עם במאית הסרט, 'סימני דרך' לנסיעה עצמאית באוטובוס. "אני אוהבת אותה בשל חוזקה ובשל חולשתה" אומרת הבמאית וגם הצופים ממהרים להתאהב. בימוי: מרים לנסקי
13:11
דוקו 98 - אנה של הילדים
  • דוקו 98 - אנה של הילדים אנה רוסנובסקי, כנרת בפילהרמונית יוצאת לגמלאות לאחר 35 שנה ומצטרפת ליוזמה של הכנר מקסים ונגרוב להחזיר לכינור היהודי את הכבוד האבוד . בימוי: נאוה מלכין.
13:30
היכל המוזיקה העיראקית
  • היכל המוזיקה העיראקית תוככנית מוזיקלית- פולקלור עיראקי בהפקת שידורי יהדות איראן.
14:30
הבלנדר - עכו
  • הבלנדר - עכו מופע סיום קפה תרבות 2014, רשות הספורט העירונית בשיתוף רשת המתנסים מציגים פעילות ספורט 2014 בעיר עכו, סדנת אוכל בריא בשיתוף פעולה עם פרויקט "עמיתי" , משרד הבריאות ורשת המתנסים, סרטון בנושא מניעת אלימות במשפחה הופק על יד הבלנדר.
15:00
ספורט ועוד
  • ספורט ועוד תוכנית מגזינית, הכוללת כתבות בנושאי הספורט העממי ברחבי הארץ. המגזין כולל פינות מיוחדות בנושאי תזונה ופינת "לזוז מהכורסה" . בהפקת החברה למתנסים ואיגוד הספורט העממי .
15:30
כוכב יאיר - צור יגאל
  • כוכב יאיר - צור יגאל אמנים ותושבים שעוסקים בשמירה על הסביבה פתחו את בתיהם למבקרים, צעדה יישובית, בנות סדנאות המחול רוקדות יצירות שאותן חברו בעצמן.
16:00
מושב - TV
  • מושב - TV מבצע "צוק איתן", איך ישפיע על החקלאים? אילו פעילויות יש לבצע ועוד. חוות המרחב הפתוח ורכיבה טיפולית.
16:30
מבט לקהילה - רמלה
  • מבט לקהילה - רמלה נוער יוצר סרטים. הפנינג קוראים ומבשלים שלום -פעילות מיוחדת שמשלבת בין אוכל ובין סיםורים. צוק איתן -התנדבות למען משלוח חבילות לחיילים.
17:00
זווית אחרת - בית רוטנברג
  • זווית אחרת - בית רוטנברג ערב הקרנת סרטי הגמר של בוגרי מגמת תקשורת אליאנס חיפה-השביל אל החלום, אי שם מעבר להר.
17:30
קשר שהם
  • קשר שהם ערב תיאטרון יפני- הסטודיו למשחק של יוג'ין נאכט.המרכז לאומנויות הבמה-שוהם. 20 שנה לביה"ס "אבן-חן", בואו נצבע את העולם-סיגל מגן-סופרת ציירת ויזמית אומנות חברתית.
18:00
חלון לאשקלון
  • חלון לאשקלון בין שגרה לשיגור- כתבה על השפעת מבצע 'צוק איתן' על עסקים באשקלון. ולקט כתבות: 'תיקון שבלב'- בית החולים ברזילאי , 'מי מכיר מי יודע'- צפנייה באשקלון, לבריאות עד 120 ועוד.
18:30
דוקו 98 - האם את מאושרת?
  • דוקו 98 - האם את מאושרת? השחקנית ורדה בן חור מספרת על חוויתיה ותחושתיה כאישה כבדת משקל ואם לילדה בעלת צרכים מיוחדים.
19:00
בריזה צפונית
  • בריזה צפונית דני שפירא, טייס קרב וניסוי שטרם למדינת ישראל, הוזמן להדליק את המשואה בשם צה"ל ובשם חייל האוויר תוך סיפור קורות חייו וסיפורים אישיים משירותו .
19:30
טל - גן
  • טל - גן מפריח היונים-הסיפור מאחורי הסרט, יש לי מקום בשדרות, שאגת היהלום, קוסקו- בירת ממלכת האינקה.
20:00
אדומדיה - מעלה אדומים
  • אדומדיה - מעלה אדומים שידור חי של המגזין אדומדיה ממעלה אדומים. כתבות, ראיונות בנושאים אקטואליים ותרבותיים בצד כתבות מהווי המקום.
21:00
שירים כבקשתכם – מורשת יהדות בבל
  • שירים כבקשתכם – מורשת יהדות בבל תוכנית מוזיקלית, משיריה של הזמרת סוזן שרהבני, אימאן- שירים עממים סוריים ושירים של אום כולתום. בהפקת מוזיאון ומרכז מורשת יהדות בבל.
21:30
כישוריTV
  • כישוריTV תכנית מיוחדת לסיום שנת שירות -קומונה י"א, איך חלפה לה עוד שנה?, איך הקומונה השתלבה בעבודה עם חברי כישורית, וגם בשעות הפנאי והחוגים יחד.
22:00
דוקו 98 - מגמגם ברור
  • דוקו 98 - מגמגם ברור סיפורו של אבי, נער מתבגר עם לקות בדיבור, המתמודד מול חברת הילדים שמתקשים לקבל את השונה. הבימאי לירון יעקב בסרט המבוסס על סיפורו האישי.
22:30
דוקו 98 - דרך המשי
  • דוקו 98 - דרך המשי מסע בדרך המשי מסין לכיוון מערב. ממורדות ההרים ודרך מונגוליה מבעד שווקים ריחות צבעים, ובעיקר נופים. בימוי: נורית רבינוביץ
22:50
דוקו 98 - הדברים של סבתא
  • דוקו 98 - הדברים של סבתא כתבה שגרתית על שוק ווינטג' הופכת לחוויה אישית ואינטימית, כאשר סבתה של היוצרת נפטרת ומשאירה אחריה ירושה גדולה של חפצים.
23:00
זמן לאהבה - חיים פינקסון
  • זמן לאהבה - חיים פינקסון מוסיקה וקליפים בשילוב תמונות ווידאו.
23:30
מבשלים תוכנית - צחי בוקששטר
  • מבשלים תוכנית - צחי בוקששטר מבשלים תכנית- תכנית בישול,מטעם עמותת שק"ל, בהנחייתה של סיון כהן- והפעם השף צחי בוקששתר
יום ראשון
31/08/2014
00:00
אולפן סליחות
  • אולפן סליחות שידור חי מישיבת אור החיים בירושלים. מיטב האמנים, אישי ציבור מתארחים לפני אמירת הסליחות בירושלים. מגיש: טל שבתאי.
00:30
סליחות בשידור חי
  • סליחות בשידור חי שידור חי מישיבת אור החיים בירושלים. אלפי בני אדם באמירת סליחות עם מיטב החזנים מהארץ ומהעולם היישר מירושלים.
01:30
דוקו 98 - קליפסו ברמלה
  • דוקו 98 - קליפסו ברמלה בחזרה אל מועדני רמלה של שנות ה- 70, דרך סדרת ראיונות ושירים של עוזי פוקס, שרי, גבי שושן ועוד אמנים נוספים... .
02:00
דוקו 98 - סימני דרך
  • דוקו 98 - סימני דרך טל, נערה מוגבלת לומדת ביחד עם במאית הסרט, 'סימני דרך' לנסיעה עצמאית באוטובוס. "אני אוהבת אותה בשל חוזקה ובשל חולשתה" אומרת הבמאית וגם הצופים ממהרים להתאהב. בימוי: מרים לנסקי
02:11
דוקו 98 - אנה של הילדים
  • דוקו 98 - אנה של הילדים אנה רוסנובסקי, כנרת בפילהרמונית יוצאת לגמלאות לאחר 35 שנה ומצטרפת ליוזמה של הכנר מקסים ונגרוב להחזיר לכינור היהודי את הכבוד האבוד . בימוי: נאוה מלכין.
02:30
דגש על העלייה - מגזין בספרדית
  • דגש על העלייה - מגזין בספרדית תוכנית המגישה סקירה בשפה הספרדית על המצב הפוליטי והחברתי באמריקה הלטינית והמזרח התיכון.
03:00
לגדול ולגדל - כרמיאל
  • לגדול ולגדל - כרמיאל המיטב מתוך פסטיבל המחולות בכרמיאל 2014, חלק א'
03:30
ספורט ועוד
  • ספורט ועוד תוכנית מגזינית, הכוללת כתבות בנושאי הספורט העממי ברחבי הארץ. המגזין כולל פינות מיוחדות בנושאי תזונה ופינת "לזוז מהכורסה" . בהפקת החברה למתנסים ואיגוד הספורט העממי .
04:00
מושב - TV
  • מושב - TV מבצע "צוק איתן", איך ישפיע על החקלאים? אילו פעילויות יש לבצע ועוד. חוות המרחב הפתוח ורכיבה טיפולית.
04:30
היכל המוזיקה העיראקית
  • היכל המוזיקה העיראקית תוככנית מוזיקלית- פולקלור עיראקי בהפקת שידורי יהדות איראן.
05:30
מבט לקהילה - רמלה
  • מבט לקהילה - רמלה נוער יוצר סרטים. הפנינג קוראים ומבשלים שלום -פעילות מיוחדת שמשלבת בין אוכל ובין סיםורים. צוק איתן -התנדבות למען משלוח חבילות לחיילים.
06:00
שירים כבקשתכם – מורשת יהדות בבל
  • שירים כבקשתכם – מורשת יהדות בבל תוכנית מוזיקלית, משיריה של הזמרת סוזן שרהבני, אימאן- שירים עממים סוריים ושירים של אום כולתום. בהפקת מוזיאון ומרכז מורשת יהדות בבל.
06:30
כישוריTV
  • כישוריTV תכנית מיוחדת לסיום שנת שירות -קומונה י"א, איך חלפה לה עוד שנה?, איך הקומונה השתלבה בעבודה עם חברי כישורית, וגם בשעות הפנאי והחוגים יחד.
07:00
אולפן סליחות
  • אולפן סליחות שידור חי מישיבת אור החיים בירושלים. מיטב האמנים, אישי ציבור מתארחים לפני אמירת הסליחות בירושלים. מגיש: טל שבתאי.
07:30
סליחות בשידור חי
  • סליחות בשידור חי שידור חי מישיבת אור החיים בירושלים. אלפי בני אדם באמירת סליחות עם מיטב החזנים מהארץ ומהעולם היישר מירושלים.
08:30
מורשת יהדות בבל
  • מורשת יהדות בבל המגזין עוסק בחיי קהילת יוצאי עיראק ומציג כתבות שונות בנושאי אמנות, תרבות, היסטוריה, פולקלור, ראיונות, הרצאות ושירים. בהפקת מוזיאון ומרכז מורשת יהדות בבל.

09:00
דוקו 98 - תעלה על גלגלים
  • דוקו 98 - תעלה על גלגלים ישעיהו בולה, חובב אופניים, יוצא לבדו למסע לצד תעלת אירי ומפלי הניאגרה מקנדה לארה"ב,בפעם השנייה, לאחר שעבר ניתוח מעקפים בליבו. בדרך פוגש אנשים טובי לב ושומע את סיפורם.
09:45
דוקו 98 - לוב שלי
  • דוקו 98 - לוב שלי תולדות יהדות לוב ממלחמת העולם ה-2 ועד לימים אלו. על יחסם של ערביי המקום בעבר ועל הקושי לראות את חורבנה של לוב בתקופת קאדפי. בימוי: חיאת בן שי.
10:00
רק מוזיקה - יהדות אירן
  • רק מוזיקה - יהדות אירן מיטב השירים והלהיטים האהובים בפרסית. בהפקת יהדות אירן.
11:00
עניין ראשוני - ראשל"צ
  • עניין ראשוני - ראשל"צ משאל רחוב על פעילות העיריה לצעירים בקיץ, גן בעברית, טיול באקוודור, עונת המלפפונים, הפורץ - מערכון וים המוות - קליפ.
11:30
דורות - ע.ל.ה רחובות
  • דורות - ע.ל.ה רחובות בתכנית הפעם נכיר את המקור לאספנות, דרך סיפורה של אספנית עתיקות. ונחוש את התרומה הדו-כיוונית של התנדבות.
12:00
גיל הצפון
  • גיל הצפון לזכר חברתנו רחל רוזנבלום ז"ל-זכרונות ילדות בחיפה, פורחים בגיל-פרחי קרמיקה צבעוניים במועדוני מיל"ב, שוק קרא - תן בחודש הספר בחיפה.
12:30
זום ראשון
  • זום ראשון השכן מקומה ג', שכונת נחלת החדשה ראשון לציון, לצפון באהבה-קליפ.
13:00
דוקו 98 - פייטרית
  • דוקו 98 - פייטרית בלה צור, חלתה בפוליו בגיל שנתיים ונשארה משותקת בשתי רגליה, אך דבר לא עצר אותה מלהגשים את חלומותיה. בימוי: רחל שילה
13:20
דוקו 98 - חיי מדף
  • דוקו 98 - חיי מדף פורת ספרים- חנות ספרים מיוחדת, אשר דור שלישי למקימיה מנסה לשרוד בתחרות הקשת שמול הרשתות הגדולות.
13:30
דוקו 98 - איך היה פעם
  • דוקו 98 - איך היה פעם סיפורי מורשתם ועלילותיהם של חברי "השומר הצעיר" - משה אייבנדר ומרדכי צוקרמן, סיפורים המתרחשים בימים שלפני קום המדינה, בין המספרים חברים ובני משפחה. בימוי: בני ניב
14:00
עלי יהוד
  • עלי יהוד תמא 38 ביהוד, הגביע בן 30, מעשה בקבוקים, חצילים כבושים, סיפור אהבה.
14:30
חיפה בעלייה
  • חיפה בעלייה בתוכנית: על הענקת מדליות לנצורי לנינגרד, יום השואה, המופע BACK IN USSR ועוד.
15:00
אילת שואו
  • אילת שואו במגזין מגוון כתבות וקליפים על נושאים מגוונים כמו תרבות, פנאי, חינוך, ספורט וכן מפגשים מיוחדים ומעניינים עם אנשים בקהילה.
15:30
העץ הבודד - קרית אונו
  • העץ הבודד - קרית אונו את התכנית הפעם נקדיש לאירועי תרבות שהתרחשו ואף עדיין מתרחשים בקריית אונו - פרויקט תאטרון וסיפורי חיים, חודש התרבות, אומנות והספר ועוד.
16:00
הבלנדר - עכו
  • הבלנדר - עכו מופע סיום קפה תרבות 2014, רשות הספורט העירונית בשיתוף רשת המתנסים מציגים פעילות ספורט 2014 בעיר עכו, סדנת אוכל בריא בשיתוף פעולה עם פרויקט "עמיתי" , משרד הבריאות ורשת המתנסים, סרטון בנושא מניעת אלימות במשפחה הופק על יד הבלנדר.
16:30
זווית אחרת - בית רוטנברג
  • זווית אחרת - בית רוטנברג ערב הקרנת סרטי הגמר של בוגרי מגמת תקשורת אליאנס חיפה-השביל אל החלום, אי שם מעבר להר.
17:00
משדרים אהבה- נתניה
  • משדרים אהבה- נתניה חופש לילדים מציג אתגר להורים, שיחות באולפן עם תמיר לאון- אנתרופולוג, טלי ברקן- עו"ס קלינית ועוד אורחים נוספים.
17:30
מבט רענן - רעננה
  • מבט רענן - רעננה קווים לדמותו של שמואל לווין ז"ל. "לבוא להילחם למען העם שלך" - סיפורם האישי של שלושה חיילים בודדים, אשר הלכו בעקבות ליבם, אמונתם ותפיסת עולמם, עזבו חיים פשוטים ונוחים והתגייסו לצה"ל. במאית-רחל שילה.
18:00
דוקו 98 -מעבר להיגיון
  • דוקו 98 -מעבר להיגיון גיטה זילבר, אישה רבת פעלים, לקתה באלצהיימר. חבריה ובנה מנסים להזכיר לה מי הייתה. מסלול חיים עמוק ומפותל שוקע בתהומות השיכחה, אשר לפתע מאפשרת רוך וקירבה. בימוי-ענת וולפסון
18:20
דוקו 98 - חיי מדף
  • דוקו 98 - חיי מדף בזמן מבצע קדש,חייל ישראלי נדהם לגלות את סיניה כתינוקת פצועה, היא עברה מיד ליד בין משפחות החיילים ועברה לידי משפחה ישראלית. לבסוף אומצה על ידי פארס חמדאן, שם הוסתרה ממשפחתה הביולוגית, איתה נפגשה רק לאחר שהתבגרה.
18:30
דו פיה - המרכז לתקשורת רחובות
  • דו פיה - המרכז לתקשורת רחובות תוכנית אולפן- ד"ר יהודית הלדמן - מדענית מראיינת את ד"ר לאה שמיר-שנאן העוסקת בתכנון פיתוח ושימור.
19:00
סטודיו 98
  • סטודיו 98 הפסל אבי אלה מספר על קורות חייו והאבולוציה האומנותית שלו. אילנה צמחוני היא משוררת, ציירת ופסלת . בציוריה יש התייחסות רבה לאור, לספר תהילים. ולמקום מגוריה.
19:30
דגש על העלייה - מגזין בספרדית
  • דגש על העלייה - מגזין בספרדית תוכנית המגישה סקירה בשפה הספרדית על המצב הפוליטי והחברתי באמריקה הלטינית והמזרח התיכון.
20:00
דוקו 98 - דרום ספרד
  • דוקו 98 - דרום ספרד מסע לארמונות טבע של דרום ספרד. גרנדה, רונדה, סביליה סרטו של: ניב בנימין
20:30
יהדות אירן
  • יהדות אירן שידורי יהדות איראן מתעדים את התרבות הפרסית בישראל בכל התחומים. בסלנג האיראני שמו של הערוץ " טלוויזיוני מא" מתפרש כטלוויזיה שלי, שלך, שלנו, ושל כל אחד ואחד מיוצאי איראן.
21:00
צרפטיבי - TSARFA-TV
  • צרפטיבי - TSARFA-TV תושבי ישראל ותושבי צרפת בזמן מבצע 'צוק איתן', שיקום תושבי גוש קטיף, 500 בר ובת מצוות בירושלים וסיפור של עליה שקטה לישראל.
21:30
לגדול ולגדל - כרמיאל
  • לגדול ולגדל - כרמיאל המיטב מתוך פסטיבל המחולות בכרמיאל 2014, חלק א'
22:00
דוקו 98 - אהבה מדרג א'
  • דוקו 98 - אהבה מדרג א' פנינה גפרי רקדה כל חייה, עכשיו, בהגיעה לגיל הזהב היא ממשיכה לרקוד ומנסה תוך כדי כך לזכות באהבה שלה היא מחכה. סרטם של נעמי ליבנה, יעל טלטש
22:30
יומן הרצליה - בית פוסטר
  • יומן הרצליה - בית פוסטר בתוכנית הפעם: על העובדים הזרים בישראל, אנשים צריכים להיות חופשיים, הורה הרצליה, תושבי הרצליה למען הדרום ועוד.
23:00
פותחים פריים - עד שהמוות יפריד ביננו
  • פותחים פריים - עד שהמוות יפריד ביננו תוכנית אולפן, העוסקת בסרטי ביכורים נבחרים של יוצרים צעירים. הפעם נעסוק בסרט "עד שהמוות יפריד ביננו" בימוי ותסריט: מאיה שוורץ. בתוכנית נראיין את יוצרי הסרט ונקרין אותו במלואו.
23:30
דוקו 98 - הקרב שלא נגמר
  • דוקו 98 - הקרב שלא נגמר סיפורו של ציון סעדיה, אשר הוכר כהלום קרב שנים רבות לאחר הפגיעה. מסמך תיעודי מעמיק ואינטימי על המחיר הכבד שמשלמים אילו שנפגעו בנפשם.
23:50
דוקו 98 - הרמינה ודליה
  • דוקו 98 - הרמינה ודליה כשלדליה נודע שאמה הרמינה, חולה באלצהיימר, הלכה ללמוד ליצנות רפואית. הסרט מלווה את יחסיה עם אמה ומתאר איך היא מתמודדת עם המחלה. בימוי: עתליה הלבר

יום שני
01/09/2014
00:00
המהדורה 23 - לאה מטלון צוברי
  • המהדורה 23 - לאה מטלון צוברי הכתבות המרכזיות, אשר שודרו לאחרונה בערוץ 98. למה לתושבי אילת מגיע ולנו לא? מסע ברכבת הקלה בירושלים. פסטיבל 'מקורוק' ה-3 - שירים מקוריים מהמקורות. נאוה שטיינמץ ובית חלומותיכם הקטן. מגישה: לאה מטלון צוברי.
00:30
פסטיבל הרצליה לסרטי תלמידים
  • פסטיבל הרצליה לסרטי תלמידים ישיבת שעלי תורה בית שמש. אבא - יום ההולדת של יעל בת השבע מעלה על פני השטח את יחסיה הקשים אם אביה, אשר אינו מוצא זמן ופנאי בשבילה. בימוי: אורי טוסון
00:43
פסטיבל הרצליה לסרטי תלמידים
  • פסטיבל הרצליה לסרטי תלמידים ישיבת שעלי תורה בית שמש. המחיר לכסף - עסק לא חוקי למכירת נפצים לפורים, אותו מקימים מספר נערים יצירתיים, עומד בסכנה. מה מותר ומה אסור לעשות במרדף אחר הכסף. בימוי: שלמה ריימן
01:00
דוקו 98 - פייטרית
  • דוקו 98 - פייטרית בלה צור, חלתה בפוליו בגיל שנתיים ונשארה משותקת בשתי רגליה, אך דבר לא עצר אותה מלהגשים את חלומותיה. בימוי: רחל שילה
01:20
דוקו 98 - חיי מדף
  • דוקו 98 - חיי מדף פורת ספרים- חנות ספרים מיוחדת, אשר דור שלישי למקימיה מנסה לשרוד בתחרות הקשת שמול הרשתות הגדולות.
01:30
גיל הצפון
  • גיל הצפון לזכר חברתנו רחל רוזנבלום ז"ל-זכרונות ילדות בחיפה, פורחים בגיל-פרחי קרמיקה צבעוניים במועדוני מיל"ב, שוק קרא - תן בחודש הספר בחיפה.
02:00
דוקו 98 - תעלה על גלגלים
  • דוקו 98 - תעלה על גלגלים ישעיהו בולה, חובב אופניים, יוצא לבדו למסע לצד תעלת אירי ומפלי הניאגרה מקנדה לארה"ב,בפעם השנייה, לאחר שעבר ניתוח מעקפים בליבו. בדרך פוגש אנשים טובי לב ושומע את סיפורם.
02:45
דוקו 98 - לוב שלי
  • דוקו 98 - לוב שלי תולדות יהדות לוב ממלחמת העולם ה-2 ועד לימים אלו. על יחסם של ערביי המקום בעבר ועל הקושי לראות את חורבנה של לוב בתקופת קאדפי. בימוי: חיאת בן שי.
03:00
עלי יהוד
  • עלי יהוד תמא 38 ביהוד, הגביע בן 30, מעשה בקבוקים, חצילים כבושים, סיפור אהבה.
03:30
עניין ראשוני - ראשל"צ
  • עניין ראשוני - ראשל"צ משאל רחוב על פעילות העיריה לצעירים בקיץ, גן בעברית, טיול באקוודור, עונת המלפפונים, הפורץ - מערכון וים המוות - קליפ.
04:00
זווית אחרת - בית רוטנברג
  • זווית אחרת - בית רוטנברג ערב הקרנת סרטי הגמר של בוגרי מגמת תקשורת אליאנס חיפה-השביל אל החלום, אי שם מעבר להר.
04:30
דורות - ע.ל.ה רחובות
  • דורות - ע.ל.ה רחובות בתכנית הפעם נכיר את המקור לאספנות, דרך סיפורה של אספנית עתיקות. ונחוש את התרומה הדו-כיוונית של התנדבות.
05:00
זום ראשון
  • זום ראשון השכן מקומה ג', שכונת נחלת החדשה ראשון לציון, לצפון באהבה-קליפ.
05:30
צרפטיבי - TSARFA-TV
  • צרפטיבי - TSARFA-TV תושבי ישראל ותושבי צרפת בזמן מבצע 'צוק איתן', שיקום תושבי גוש קטיף, 500 בר ובת מצוות בירושלים וסיפור של עליה שקטה לישראל.
06:00
דוקו 98 - איך היה פעם
  • דוקו 98 - איך היה פעם סיפורי מורשתם ועלילותיהם של חברי "השומר הצעיר" - משה אייבנדר ומרדכי צוקרמן, סיפורים המתרחשים בימים שלפני קום המדינה, בין המספרים חברים ובני משפחה. בימוי: בני ניב
06:30
משדרים אהבה- נתניה
  • משדרים אהבה- נתניה חופש לילדים מציג אתגר להורים, שיחות באולפן עם תמיר לאון- אנתרופולוג, טלי ברקן- עו"ס קלינית ועוד אורחים נוספים.
07:00
חדשות מקומיות - אזור הדרום
  • חדשות מקומיות - אזור הדרום החדשות המקומיות של אזור הדרום בהפקת וואלה! חדשות. מגישה: עדי שמאי. ש.ח. מיום רביעי
07:30
חדשות מקומיות - אזור צפון
  • חדשות מקומיות - אזור צפון מגזין חדשות ואקטואליה מאזור הצפון. מגישה: אורנית פורן. ש.ח. ש.ח. מיום חמישי
08:00
רציתי לשאול - יעל קפיטולניק
  • רציתי לשאול - יעל קפיטולניק רציתם לשאול ולא הייתה לכם הזדמנות- שיחה אישית, אחד על אחד, בתוכנית 'רציתי לשאול'. והפעם מראיינת רחל כהן, פעילה במגזין מבט גן, את הסטנדפיסטית יעל קפיטולניק
08:30
שירה מכאן - 19
  • שירה מכאן - 19 שירה מכאן – תוכנית שירה עכשווית – הנשגב והיומיומי: דוד פוגל "בלילות הסתיו"; שולמית אפפל ב"מקום לשירה"; אסתר ראב – "שירת אישה"; טוביה ריבנר במפגש משורר בפסטיבל "מטר על מטר". בהפקת דורית ויסמן ומקום לשירה.

09:00
חשיפה לדרום
  • חשיפה לדרום בי"ס רגר במשחק כדורסל נגד ירושלים. תחרות היפה והשמנה וגם על מופע מיוחד של מחול שיצר כוריאוגרף שהוא בן להורים חרשים.
09:30
הכל על הסוכרת
  • הכל על הסוכרת על סוכרת ודום נשימה בשינה, איפה מסתתרות הפחמימות, לחיות עם סוכרת, סוכרת והשמנת יתר וכנס האגודה לסוכרת.
10:00
מגזין ירושלים - רוסית
  • מגזין ירושלים - רוסית ציונות נטו- תוכנית גרעין צבר- לחיילים בודיים מחו"ל, פרוייקטים לתעסוקה לעולים חדשים, מטיילים בארץ: כנרת, תערוכה של הצייר בנימין קלצל.
10:30
מגזין כפר סבא
  • מגזין כפר סבא בתוכנית הפעם: מבחר כתבות באווירה של קיץ חם.
11:00
נווה מונוסון
  • נווה מונוסון שירים ולוחמים לגולני, שוק תמיכה לתושבי הדרום, קבלת שבת קהילתית בגינת שי, גינת הפסלים של ארצי וצ'יטה, הספרנית הראשונה בנווה מונוסון, זמר המלח האיטלקי ויוזמת הצופים למימון מחנה הקיץ.
11:30
ערבה TV
  • ערבה TV תושבי הערב המארחים אנשים מהדרום שמשתפים בסיפורים על המצב בזמן מבצע "צוק איתן", סרט תלמידים "יודע, במאי פיקח" סרטם של אורי ליבני, יובל ארנון ויאיר גולומב, קייטנה צפרות ורובוטיקה, יוסף שפירא במבחר תמונות עננים ועוד..
12:00
חלון לאשקלון
  • חלון לאשקלון ותיקי אשקלון מספרים, הלביא מאשקלון, לולו - המיילדת, נצחון אשקלוני ועוד.
12:30
מבט גן - ר"ג
  • מבט גן - ר"ג וידאותרפי- הוידאו בשרות הפיזיותרפיה, הטכנאי-מערכון, ארמית זה לא רק חד גדיא, תקיעה שברים תרועה, ספארי בדרום אפריקה.
13:00
דוקו 98 - שמואל ברגה
  • דוקו 98 - שמואל ברגה סיפורו המרתק של שמואל ברגה, עולה חדש מברזיל, אמן, מלחין, יוצר ואף ממציא של כלי נגינה. בימוי- אליסה דיאמנט
13:30
דוקו 98 - סינייה
  • דוקו 98 - סינייה בזמן מבצע קדש,חייל ישראלי נדהם לגלות את סיניה כתינוקת פצועה, היא עברה מיד ליד בין משפחות החיילים ועברה לידי משפחה ישראלית. לבסוף אומצה על ידי פארס חמדאן, שם הוסתרה ממשפחתה הביולוגית, איתה נפגשה רק לאחר שהתבגרה.
14:00
דוקו 98 - המאבקים של נאדיה
  • דוקו 98 - המאבקים של נאדיה סיפורה של נאדיה הנו, הרופאה הדרוזית הראשונה, אשר הצליחה להתגבר על מכשולים אישיים, דתיים ותרבותיים ולפרוץ דרך חדשה עבור נשים דרוזיות רבות. בימוי - רחל שילה
14:30
מי בפתח - תושבים משדרים פ"ת
  • מי בפתח - תושבים משדרים פ"ת צחי קירשון, נגיעה אלוהית - לאחר פגיעת ראש, איבד את הזיכרון, בחר לעבור לחורשת האקליפטוסים קדימה ושם הוא יוצר בעץ. אבי שורץ מצייר ביפו. כי האדם עץ השדה: יעקב מפסל בעץ.
15:00
כוכב יאיר - צור יגאל
  • כוכב יאיר - צור יגאל ארוח ילדי הדרום בכוכב יאיר-צור יגאל. הענקת מלגות לנוער מתנדב ע"ש מארק סלאווין ז"ל, אשר נפטר בגיל צעיר ממחלת הסרטן.
15:30
קיסריה על הגל
  • קיסריה על הגל חוג התיאטרון מתעמת עם המציאות, שחקני התיאטרון הקהילתי של קיסריה עושים חזרות להצגה, מיהם מתנדבי היישוב קיסריה והיכן הם מתנדבים?
16:00
מגזין קרית ביאליק
  • מגזין קרית ביאליק אירועי הקיץ של קרית ביאליק, פרוייקט 'קולנוער'- תלמידים עושים טלוויזיה, 'הגלגיליידה', יריד חוצות, תערוכת אמנות - 'מקסם הזכוכית' ואיסוף חבילות עבור החיילים במבצע צוק איתן,
16:30
טל-כרם
  • טל-כרם סקירת אירועי הקיץ וכתבה על תושבי עוטף עזה מהמלחמה הקודמת- עופרת יצוקה ולקט כתבות נבחרות: חידושים במכון למניעת מחלות לב בשערי צדק, הבנייה במתחם תע"ש מסוכנת, זיוה אילון יוצרת עבודות קרמיקה ועוד.
17:00
חלון ליהודה
  • חלון ליהודה אזעקה בזמן אמת, סיפורה של פלורי, גן לאומי בית עיטאב, הכבשים שנעלמו-נציה הל"ה, שביל התקוה לזכרו של קיריל גולנשין, רמי רמז מספר סיפור ממלחמת השחרור.
17:30
זמן אישי - חיפה
  • זמן אישי - חיפה מגזין המוקדש לעיר חיפה, לאתרים בה, דרך נוף חיפה, הבניין היפה בעיר, נחל הקישון.
18:00
קול הלב - תל אביב יפו
  • קול הלב - תל אביב יפו לקט כתבות בנושא תל אביב: עיר בתוך בית, המעלית הראשונה, ריקמה לתל אביב, לילה בעיר ועוד.
18:30
חדשות מקומיות - אזור הדרום
  • חדשות מקומיות - אזור הדרום החדשות המקומיות של אזור הדרום בהפקת וואלה! חדשות. מגישה: עדי שמאי.
19:00
עין על ראש העין - ראש העין
  • עין על ראש העין - ראש העין מגזין בצילו של מבצע צוק איתן, ריקוד מחווה לחיילי צה"ל, ראש העין מארחים את תושבי הדרום, יריד מכירות של תושבי הדרום, "חזקים בעורף מנצחים בחזית", ארגון ליונס למען תושבי הדרום ו"זעקת אח"- שמחפש את אחיו.
19:30
בקעה רבתי
  • בקעה רבתי ללמוד להגיד לא, הצלמת עליזה אורבך מספרת על עבודותיה, ערב הוקרה לנעמי שמר.
20:00
דוקו 98 - ניצחון כפול
  • דוקו 98 - ניצחון כפול נחום עידו מתעד את מסע של משלחת השחר לפולין, משלחת של אנשים עם צרכים מיוחדים מכל הארץ, במסע להכרת ההיסטוריה של עמם ומשפחתם. בהפקת שק"ל.
20:30
עזר מדוד - נדא פרסית
  • עזר מדוד - נדא פרסית כנס בוגרי אורט בטהראן
21:00
מבט כרמל - בית מילר
  • מבט כרמל - בית מילר טיול במערת נפטון, שוק המציאות ושוק הפשפשים ושמורת הר טיידה- הר געש בספרד.
21:30
מעורב רענני - רעננה
  • מעורב רענני - רעננה שמואל מור מספר על דבורים, פינת התרבות - תערוכות ציור ואמנות של חולי פררקינסון ועוד.
22:00
דוקו 98- שלוש בנות ובת
  • דוקו 98- שלוש בנות ובת זוג הורים חילונים מנסים לברר עם הבנות הבוגרות שלהן איך קרה שארבעתן בחרו בדרך שונה לחלוטין מהם- שלוש מהן חזרו בתשובה ואחת נחשבת לרדיקאלית. משפחה כנה פתוחה ומיוחדת שלא חוששת לבדוק תהליכים מבפנים. סרטם של: עליזה אשד, אמנון בן זאב ורות קויש.
22:30
הטלוויזיה החברתית
  • הטלוויזיה החברתית הפגנה נגד המלחמה, הפגנה לסירוב גיוס, פורום המשפחות השכולות, יונתן שפירא.
23:00
שורשי אוויר - צפרא פרלמוטר
  • שורשי אוויר - צפרא פרלמוטר ד"ר חן יחזקאלי מחפש חזון חדש לקיבוץ. שיחות שנוגעות בבטן הרכה של התנועה הקיבוצית. צפרא פרלמוטר (ממקימות פירמת האופנה החברתית קו.קו.)
23:30
חדשות מקומיות - אזור הדרום
  • חדשות מקומיות - אזור הדרום החדשות המקומיות של אזור הדרום בהפקת וואלה! חדשות. מגישה: עדי שמאי. ש.ח.
יום שלישי
02/09/2014
00:00
המהדורה 24 - נעמי לבנטל
  • המהדורה 24 - נעמי לבנטל הכתבות המרכזיות, אשר שודרו לאחרונה בערוץ 98. זיקנה בכבוד ומהגרי העבודה. ליצנים רפואיים עושים טוב לחולים. מיחזור אביזרי רפואה, טניס שולחן – ספורט לכל גיל. מגישה: נעמי לבנטל.
00:30
פסטיבל הרצליה לסרטי תלמידים
  • פסטיבל הרצליה לסרטי תלמידים תיכון אמי"ת בנות מעלה אדומים. פותחת דלת - ענבל התרחקה מאביה בזמן שעבר טיפולים רפואיים. לאחר מותו היא הצטערה על שלא הייתה קרובה אילו יותר בימיו האחרונים. בימוי: שרון מרציאנו
00:45
פסטיבל הרצליה לסרטי תלמידים
  • פסטיבל הרצליה לסרטי תלמידים תיכון אמי"ת בנות מעלה אדומים. להיות יהודי - דויד שחי והקים משפחה באורגוואי, החליט לעלות ארצה עם ילדיו ולהתאקלם מחדש כישראלים ויהודים. ילדיו מספרים על גילוי היהדות ותהליך הגיור. בימוי: אניס מיסה הדס
01:00
ערבה TV
  • ערבה TV תושבי הערב המארחים אנשים מהדרום שמשתפים בסיפורים על המצב בזמן מבצע "צוק איתן", סרט תלמידים "יודע, במאי פיקח" סרטם של אורי ליבני, יובל ארנון ויאיר גולומב, קייטנה צפרות ורובוטיקה, יוסף שפירא במבחר תמונות עננים ועוד..
01:30
מי בפתח - תושבים משדרים פ"ת
  • מי בפתח - תושבים משדרים פ"ת לקט אומנויות הבמה
02:00
כוכב יאיר - צור יגאל
  • כוכב יאיר - צור יגאל ארוח ילדי הדרום בכוכב יאיר-צור יגאל. הענקת מלגות לנוער מתנדב ע"ש מארק סלאווין ז"ל, אשר נפטר בגיל צעיר ממחלת הסרטן.
02:30
בקעה רבתי
  • בקעה רבתי ללמוד להגיד לא, הצלמת עליזה אורבך מספרת על עבודותיה, ערב הוקרה לנעמי שמר.
03:00
דוקו 98 - שמואל ברגה
  • דוקו 98 - שמואל ברגה סיפורו המרתק של שמואל ברגה, עולה חדש מברזיל, אמן, מלחין, יוצר ואף ממציא של כלי נגינה. בימוי- אליסה דיאמנט
03:30
הכל על הסוכרת
  • הכל על הסוכרת על סוכרת ודום נשימה בשינה, איפה מסתתרות הפחמימות, לחיות עם סוכרת, סוכרת והשמנת יתר וכנס האגודה לסוכרת.
04:00
הבלנדר - עכו
  • הבלנדר - עכו מופע סיום קפה תרבות 2014, רשות הספורט העירונית בשיתוף רשת המתנסים מציגים פעילות ספורט 2014 בעיר עכו, סדנת אוכל בריא בשיתוף פעולה עם פרויקט "עמיתי" , משרד הבריאות ורשת המתנסים, סרטון בנושא מניעת אלימות במשפחה הופק על יד הבלנדר.
04:30
קיסריה על הגל
  • קיסריה על הגל חוג התיאטרון מתעמת עם המציאות, שחקני התיאטרון הקהילתי של קיסריה עושים חזרות להצגה, מיהם מתנדבי היישוב קיסריה והיכן הם מתנדבים?
05:00
נווה מונוסון
  • נווה מונוסון שירים ולוחמים לגולני, שוק תמיכה לתושבי הדרום, קבלת שבת קהילתית בגינת שי, גינת הפסלים של ארצי וצ'יטה, הספרנית הראשונה בנווה מונוסון, זמר המלח האיטלקי ויוזמת הצופים למימון מחנה הקיץ.
05:30
חלון לאשקלון
  • חלון לאשקלון ותיקי אשקלון מספרים, הלביא מאשקלון, לולו - המיילדת, נצחון אשקלוני ועוד.
06:00
דוקו 98 - סינייה
  • דוקו 98 - סינייה בזמן מבצע קדש,חייל ישראלי נדהם לגלות את סיניה כתינוקת פצועה, היא עברה מיד ליד בין משפחות החיילים ועברה לידי משפחה ישראלית. לבסוף אומצה על ידי פארס חמדאן, שם הוסתרה ממשפחתה הביולוגית, איתה נפגשה רק לאחר שהתבגרה.
06:30
מבט גן - ר"ג
  • מבט גן - ר"ג וידאותרפי- הוידאו בשרות הפיזיותרפיה, הטכנאי-מערכון, ארמית זה לא רק חד גדיא, תקיעה שברים תרועה, ספארי בדרום אפריקה.
07:00
חדשות מקומיות - אזור הדרום
  • חדשות מקומיות - אזור הדרום החדשות המקומיות של אזור הדרום בהפקת וואלה! חדשות. מגישה: עדי שמאי. ש.ח.
07:30
בי"ס גינסבורג האורן -סרטי תלמידים
  • בי"ס גינסבורג האורן -סרטי תלמידים חברות וסמים אחרים - אלינור מנסה להתקבל לחבורת המקובלים. נקמה –חברות מזמנות רוח אך לרוח שתעלה יש חשבון לא סגור איתן.
08:00
דוקו על הבוקר- שלוש בנות ובת
  • דוקו על הבוקר- שלוש בנות ובת זוג הורים חילונים מנסים לברר עם הבנות הבוגרות שלהן איך קרה שארבעתן בחרו בדרך שונה לחלוטין מהם- שלוש מהן חזרו בתשובה ואחת נחשבת לרדיקאלית. משפחה כנה פתוחה ומיוחדת שלא חוששת לבדוק תהליכים מבפנים. סרטם של: עליזה אשד, אמנון בן זאב ורות קויש.
08:30
דו פיה - המרכז לתקשורת רחובות
  • דו פיה - המרכז לתקשורת רחובות תוכנית אולפן- ד"ר יהודית הלדמן - מדענית מראיינת את ד"ר לאה שמיר-שנאן העוסקת בתכנון פיתוח ושימור.
09:00
עמק שלי
  • עמק שלי כוכב נולד ע"ש יותם לוטן- תחרות של בני נוער מקיבוצי הסביבה שנעשית לזכרו של רסן יותם לוטן ז"ל שיזם את התחרות הראשונה ולאחריה נהרג במלחמת לבנון השניה. חלק א.
09:30
מבט ליבנה
  • מבט ליבנה בתוכנית הפעם מופע סיום בית ספר למחול ביבנה
10:00
כישוריTV
  • כישוריTV תכנית מיוחדת לסיום שנת שירות -קומונה י"א, איך חלפה לה עוד שנה?, איך הקומונה השתלבה בעבודה עם חברי כישורית, וגם בשעות הפנאי והחוגים יחד.
10:30
הטלוויזיה החברתית
  • הטלוויזיה החברתית צוק איתן - הקול שלא שומעים, הכפר דהמש הינו כפר לא מוכר המצוי בלב המדינה, הנאבק על הכרה, יש עם מי לדבר.
11:00
אמצע הדרך - חדרה
  • אמצע הדרך - חדרה בתוכנית הפעם: הסרט הדוקומנטרי "בעקבות השיר", על הקשר בין נתן אלתרמן וחדרה.
11:30
רואים אשדוד
  • רואים אשדוד בתכנית הפעם נחשף לתרומתם של גמלאים בגני הילדים, נשמע את שירתם של מקהלת הגימלאים ונלמד לעצב סידור פרחים מירקות ופירות.
12:00
רמות - חיפה
  • רמות - חיפה קוני אלקנה- המילים שרציתי לומר, אולגה קרזנר-ציירת מחוננת המציירת ברפידוגרף כפתרון להעדר יכולת כלכלית לממן צבעים.
12:30
רואים 6:6 - הרצליה
  • רואים 6:6 - הרצליה לקט קיץ - כמה חם, מאחורי הקלעים, טיול בסין, בצ'ילה
13:00
דוקו 98 - כל ילד בן 80
  • דוקו 98 - כל ילד בן 80 ארבעה חברים, פלמ"חניקים, בשנות ה-80 לחייהם, מביטים לאחור ועורכים חשבון נפש על האמונה שהייתה בצדקת הדרך ועל שברו של החלום כפי שהוא משתקף בחברה הישראלית היום. סרטם של עליזה אשד, רות קויש, אמנון בן זאב

13:30
בריזה צפונית
  • בריזה צפונית דני שפירא, טייס קרב וניסוי שטרם למדינת ישראל, הוזמן להדליק את המשואה בשם צה"ל ובשם חייל האוויר תוך סיפור קורות חייו וסיפורים אישיים משירותו .
14:00
היכל המוזיקה העיראקית
  • היכל המוזיקה העיראקית תוככנית מוזיקלית- פולקלור עיראקי בהפקת שידורי יהדות איראן.
15:00
נווה יעקב
  • נווה יעקב ראיון עם יו"ר המינהל הקהילתי נווה יעקב וגבי גניש חבר הנהלה עקב שמועות על סגירת הטלוויזיה הקהילתית.
15:30
חיפה בעלייה
  • חיפה בעלייה בתוכנית: על הענקת מדליות לנצורי לנינגרד, יום השואה, המופע BACK IN USSR ועוד.
16:00
ספורט ועוד
  • ספורט ועוד תוכנית מגזינית, הכוללת כתבות בנושאי הספורט העממי ברחבי הארץ. המגזין כולל פינות מיוחדות בנושאי תזונה ופינת "לזוז מהכורסה" . בהפקת החברה למתנסים ואיגוד הספורט העממי .
16:30
הכל על הסוכרת
  • הכל על הסוכרת על סוכרת ודום נשימה בשינה, איפה מסתתרות הפחמימות, לחיות עם סוכרת, סוכרת והשמנת יתר וכנס האגודה לסוכרת.
17:00
גיל הצפון
  • גיל הצפון בתוכנית הפעם: בי"ס ליאו בק בחיפה שזכה בפרס החינוך הארצי, ראשים מדברים - ספר שכונתי, הזיהום במפרץ חיפה, חוף ים מוזנח בקרית חיים ועוד.
17:30
זמן חיפה
  • זמן חיפה תזמורת המנדולינות "מצלול"-ממשיכת דרכה של תזמורת מפעל "נשר". בית המלאכה של מיכאל כהן בוואדי ניסנאס. מדרגות יהודה וילנסקי. הים התיכון והים האדום-פסטורליה ודרמה.
18:00
מגזין וידאו צוות
  • מגזין וידאו צוות כנס צוות הארצי בלטרון בהצדעה ללוחמי תש"ח.
18:30
חדשות מקומיות - אזור צפון
  • חדשות מקומיות - אזור צפון מגזין חדשות ואקטואליה מאזור הצפון. מגישה: אורנית פורן.
19:00
בליפ - מעלה אדומים
  • בליפ - מעלה אדומים תוכנית נוער שמשתדלת לשמור על 'איפוק'.. בני הנוער של מעלה אדומים מביאים את המציאות דרך עיניהם אל המסך.



    .
19:30
רחובוטיוי
  • רחובוטיוי אלברטו צלם הקניון, מילתא-חנות ספרים ברחוב יעקוב, חוג הזמר עמינדב ע"שמייסדו עמי (עמינדב) שציר, ישראל עשהאל-האיש שלגם את החיים בלגימות גדולות, שלהבת פראייר-ייסד את קריית וייצמן, ישראל יעקובוביץ עורך דין אמן יוצר בעץ, ועוד.
20:00
מבעד לעדשה - איפ"א
  • מבעד לעדשה - איפ"א בחירות למוסדות איפ"א, חגיגות 20 שנים לאיפ"א בולגריה, כנסי פעילים ויו"ר של הארגון, שנה לפטירתו של יעקב שובל ז"ל, משלחת רמחי"ב לרוסיה.
20:30
מגזין ירושלים - רוסית
  • מגזין ירושלים - רוסית ציונות נטו- תוכנית גרעין צבר- לחיילים בודיים מחו"ל, פרוייקטים לתעסוקה לעולים חדשים, מטיילים בארץ: כנרת, תערוכה של הצייר בנימין קלצל.
21:00
שירה מכאן - 19
  • שירה מכאן - 19 שירה מכאן – תוכנית שירה עכשווית – הנשגב והיומיומי: דוד פוגל "בלילות הסתיו"; שולמית אפפל ב"מקום לשירה"; אסתר ראב – "שירת אישה"; טוביה ריבנר במפגש משורר בפסטיבל "מטר על מטר". בהפקת דורית ויסמן ומקום לשירה.

21:30
מגזין כפר סבא
  • מגזין כפר סבא בתוכנית הפעם: מבחר כתבות באווירה של קיץ חם.
22:00
פותחים פריים - עד שהמוות יפריד ביננו
  • פותחים פריים - עד שהמוות יפריד ביננו תוכנית אולפן, העוסקת בסרטי ביכורים נבחרים של יוצרים צעירים. הפעם נעסוק בסרט "עד שהמוות יפריד ביננו" בימוי ותסריט: מאיה שוורץ. בתוכנית נראיין את יוצרי הסרט ונקרין אותו במלואו.
22:30
דוקו 98 - בית חרושת לחוויות
  • דוקו 98 - בית חרושת לחוויות עדי עציוני זק מספרת על חייה החל מלהקת הנח"ל ועד למונו-דרמות אותן היא מעלה בסלון ביתה. סיפורה של אמנית טוטאלית, אשר מעידה על עצמה שהיא בית חרושת לחוויות. בימוי: ציפי ארגוב




22:45
דוקו 98 - שמוליק הליצן
  • דוקו 98 - שמוליק הליצן סיפורו של שמוליק, שעבר מזמן את גיל התשעים ובכל זאת מרגיש כילד שמשתעשע בגן המשחקים של החיים.
23:00
שורשי אוויר - רחל מילקוב
  • שורשי אוויר - רחל מילקוב ד"ר חן יחזקאלי מחפש חזון חדש לקיבוץ. שיחות שנוגעות בבטן הרכה של התנועה הקיבוצית. רחל מילקוב- פעילה במאהל ארלוזורוב- על מצבם ועתידם של דרי הרחוב.
23:30
חדשות מקומיות - אזור צפון
  • חדשות מקומיות - אזור צפון מגזין חדשות ואקטואליה מאזור הצפון. מגישה: אורנית פורן. ש.ח.
יום רביעי
03/09/2014
00:00
המהדורה 25 - איציק שבתאי
  • המהדורה 25 - איציק שבתאי הכתבות המרכזיות, אשר שודרו לאחרונה בערוץ 98. אורי גולדווסר בכתבת ראי. עמנואל קשמירפור מספר מהנשמה. הפטנט של רומי - האטם לכל סיר, טל קרביץ מנצח את כולם על ידי המוסיקה. מגיש: איציק שבתאי.
00:30
פסטיבל הרצליה לסרטי תלמידים
  • פסטיבל הרצליה לסרטי תלמידים פלך קרית עקרון - מבצע גרנדמה - סרט לבגרות בתקשורת, מאפשר לבמאית להתקרב לסבתה ולשמוע ממנה דברים אותם לא סיפרה מעולם. בימוי- עדי סינגר
00:44
פסטיבל הרצליה לסרטי תלמידים
  • פסטיבל הרצליה לסרטי תלמידים נעמ"ת הוד השרון - בדרך לאושוויץ עוצרים במקדונלד - לקראת נסיעה לפולין, שומעת יוצרת הסרט מגוון רחב של דעות בעד ונגד הנסיעה. בימוי- ליאור תמאם
01:00
דוקו 98 - כל ילד בן 80
  • דוקו 98 - כל ילד בן 80 ארבעה חברים, פלמ"חניקים, בשנות ה-80 לחייהם, מביטים לאחור ועורכים חשבון נפש על האמונה שהייתה בצדקת הדרך ועל שברו של החלום כפי שהוא משתקף בחברה הישראלית היום. סרטם של עליזה אשד, רות קויש, אמנון בן זאב

01:30
זמן לאהבה - חיים פינקסון
  • זמן לאהבה - חיים פינקסון מוסיקה וקליפים בשילוב תמונות ווידאו.
02:00
מבט ליבנה
  • מבט ליבנה בית ספר למחול יבנה
02:30
בריזה צפונית
  • בריזה צפונית דני שפירא, טייס קרב וניסוי שטרם למדינת ישראל, הוזמן להדליק את המשואה בשם צה"ל ובשם חייל האוויר תוך סיפור קורות חייו וסיפורים אישיים משירותו .
03:00
מגזין ירושלים - רוסית
  • מגזין ירושלים - רוסית ציונות נטו- תוכנית גרעין צבר- לחיילים בודיים מחו"ל, פרוייקטים לתעסוקה לעולים חדשים, מטיילים בארץ: כנרת, תערוכה של הצייר בנימין קלצל.
03:30
מגזין כפר סבא
  • מגזין כפר סבא בתוכנית הפעם: מבחר כתבות באווירה של קיץ חם.
04:00
עמק שלי
  • עמק שלי כוכב נולד ע"ש יותם לוטן- תחרות של בני נוער מקיבוצי הסביבה שנעשית לזכרו של רסן יותם לוטן ז"ל שיזם את התחרות הראשונה ולאחריה נהרג במלחמת לבנון השניה. חלק א.
04:30
רואים 6:6 - הרצליה
  • רואים 6:6 - הרצליה לקט קיץ - כמה חם, מאחורי הקלעים, טיול בסין, בצ'ילה
05:00
דוקו 98 - אינג'רה ביט - יוצרים מצוינות בקולנוע
  • דוקו 98 - אינג'רה ביט - יוצרים מצוינות בקולנוע אינג'רה ביט - איך קרה שבערב ההופעה הגדולה של אינג'רה ביט הם ננעלו בכיתה ופספסו אותה? בואו לפגוש את יעקב שיסביר. וגם החומוס והקולנוע של יפו.
05:30
דוקו 98 - בין הישרדות להוכחה
  • דוקו 98 - בין הישרדות להוכחה טל קרביץ מנגן על טרמין, נבל, פסנתר, חליל ועוד. והפך לאתנו-מוזיקולוג ידוע. זאת בניגוד למה שכולם חזו לו בנעוריו, כשאובחן כדיסלקט. סרטם של רינה מזור ויאיר פז
06:00
אמצע הדרך - חדרה
  • אמצע הדרך - חדרה בתוכנית הפעם: הסרט הדוקומנטרי "בעקבות השיר", על הקשר בין נתן אלתרמן וחדרה.
06:30
דוקו 98 - השיחה
  • דוקו 98 - השיחה אבשלום וציפורה מסרבים לעזוב את דירתם שבירושלים. השניים הם הורים שכולים והאב מתקשה להתנתק גם לאחר 20 שנה, מהכאב של מות בנם איתן. שיטות טלפון טורדניות מאלצות את המשפחה להתמודד עם הכאב. בימאי: יונה פלד.

07:00
חדשות מקומיות - אזור צפון
  • חדשות מקומיות - אזור צפון מגזין חדשות ואקטואליה מאזור הצפון. מגישה: אורנית פורן. ש.ח.
07:30
פותחים פריים - עד שהמוות יפריד ביננו
  • פותחים פריים - עד שהמוות יפריד ביננו תוכנית אולפן, העוסקת בסרטי ביכורים נבחרים של יוצרים צעירים. הפעם נעסוק בסרט "עד שהמוות יפריד ביננו" בימוי ותסריט: מאיה שוורץ. בתוכנית נראיין את יוצרי הסרט ונקרין אותו במלואו.
08:00
סטודיו 98
  • סטודיו 98 הפסל אבי אלה מספר על קורות חייו והאבולוציה האומנותית שלו. אילנה צמחוני היא משוררת, ציירת ופסלת . בציוריה יש התייחסות רבה לאור, לספר תהילים. ולמקום מגוריה.
08:30
דוקו על הבוקר - רצועת מוזיקה - HIGH VOLTAG
  • דוקו על הבוקר - רצועת מוזיקה - HIGH VOLTAG קטעים נבחרים מהופעת HIGH VOLTAGE - הרכב מיוחד המשלב שלישיית מיתרים בעיבודי רוק למוסיקה קלאסית ולהיטי קלאסיקות רוק. כולל ריאיון עם חברי הלהקה. בהפקת "לגדול ולגדל" כרמיאל.
09:00
רמת אביב הירוקה
  • רמת אביב הירוקה מופע מחול סיכום שנה בבית ספר למחול של מרכז קהילתי רמת אביב הירוקה- בנושא אקולוגיה.
09:30
עזר מדוד - נדא פרסית
  • עזר מדוד - נדא פרסית כנס בוגרי אורט בטהראן
10:00
עין על ראש העין - ראש העין
  • עין על ראש העין - ראש העין מגזין בצילו של מבצע צוק איתן, ריקוד מחווה לחיילי צה"ל, ראש העין מארחים את תושבי הדרום, יריד מכירות של תושבי הדרום, "חזקים בעורף מנצחים בחזית", ארגון ליונס למען תושבי הדרום ו"זעקת אח"- שמחפש את אחיו.
10:30
מבט כרמל - בית מילר
  • מבט כרמל - בית מילר טיול במערת נפטון, שוק המציאות ושוק הפשפשים ושמורת הר טיידה- הר געש בספרד.
11:00
מגזין וידאו צוות
  • מגזין וידאו צוות כנס צוות הארצי בלטרון בהצדעה ללוחמי תש"ח.
11:30
משדרים אהבה- נתניה
  • משדרים אהבה- נתניה בתוכנית הפעם: סקירת אירועים, אופנה ברח' הרצל, שיפוץ בתים, פסלים באודים, שיחה בנושא פרישה, הסטוריה בנתניה, רוקדים בכרמיאל ועוד.
12:00
העץ הבודד - קרית אונו
  • העץ הבודד - קרית אונו את התכנית הפעם נקדיש לאירועי תרבות שהתרחשו ואף עדיין מתרחשים בקריית אונו - פרויקט תאטרון וסיפורי חיים, חודש התרבות, אומנות והספר ועוד... .
12:30
בליפ - מעלה אדומים
  • בליפ - מעלה אדומים תוכנית נוער שמשתדלת לשמור על 'איפוק'.. בני הנוער של מעלה אדומים מביאים את המציאות דרך עיניהם אל המסך. ש.ח.



    .
13:00
מה קורה? - שישה צבעים
  • מה קורה? - שישה צבעים מה את אומרת- קטעים מתוך הצגת יחיד של רחל קשת
13:30
זמן אישי - חיפה
  • זמן אישי - חיפה מגזין המוקדש לעיר חיפה, לאתרים בה, דרך נוף חיפה, הבניין היפה בעיר, נחל הקישון.
14:00
מעברים - ת"א
  • מעברים - ת"א חוויות מטיול בדרום קוריאה ורחל מרקובסקי לנדאו הטייסת העברית הראשונה.
14:30
דוקו 98- גלי חיים
  • דוקו 98- גלי חיים סיפורו של שלמה יחזקאלי, סא"ל בצה"ל ואיש המוסד, אשר עשייתו שזורה בהיסטוריה של הקמת המדינה. בימוי: יהודית יחזקאלי.
15:00
קשר שהם
  • קשר שהם ערב תיאטרון יפני- הסטודיו למשחק של יוג'ין נאכט.המרכז לאומנויות הבמה-שוהם. 20 שנה לביה"ס "אבן-חן", בואו נצבע את העולם-סיגל מגן-סופרת ציירת ויזמית אומנות חברתית.
15:30
רמות - חיפה
  • רמות - חיפה קוני אלקנה- המילים שרציתי לומר, אולגה קרזנר-ציירת מחוננת המציירת ברפידוגרף כפתרון להעדר יכולת כלכלית לממן צבעים.
16:00
מגזין קרית טבעון
  • מגזין קרית טבעון בתוכנית הפעם: על מפגש תיאטרלי שכזה, עם השחקן איציק ויינגרטן, והסרט שומר מסך - סיפורו של שומר בבי"ס תיכון שחולם על הצלחה בעיסקי הסרטים, אך מפוטר מעבודתו. האם יצליח לממש את חלומו?
16:30
מבט ליבנה
  • מבט ליבנה בית ספר למחול יבנה
17:00
רואים אשדוד
  • רואים אשדוד בתכנית הפעם נחשף לתרומתם של גמלאים בגני הילדים, נשמע את שירתם של מקהלת הגימלאים ונלמד לעצב סידור פרחים מירקות ופירות.
17:30
נווה מונוסון
  • נווה מונוסון שירים ולוחמים לגולני, שוק תמיכה לתושבי הדרום, קבלת שבת קהילתית בגינת שי, גינת הפסלים של ארצי וצ'יטה, הספרנית הראשונה בנווה מונוסון, זמר המלח האיטלקי ויוזמת הצופים למימון מחנה הקיץ.
18:00
מבט גן - ר"ג
  • מבט גן - ר"ג וידאותרפי- הוידאו בשרות הפיזיותרפיה, הטכנאי-מערכון, ארמית זה לא רק חד גדיא, תקיעה שברים תרועה, ספארי בדרום אפריקה.
18:30
חדשות מקומיות - אזור הדרום
  • חדשות מקומיות - אזור הדרום החדשות המקומיות של אזור הדרום בהפקת וואלה! חדשות. מגישה: עדי שמאי.
19:00
מבט לקהילה - רמלה
  • מבט לקהילה - רמלה נוער יוצר סרטים. הפנינג קוראים ומבשלים שלום -פעילות מיוחדת שמשלבת בין אוכל ובין סיםורים. צוק איתן -התנדבות למען משלוח חבילות לחיילים.
19:30
עלי יהוד
  • עלי יהוד תמא 38 ביהוד, הגביע בן 30, מעשה בקבוקים, חצילים כבושים, סיפור אהבה.
20:00
דוקו 98 - סינייה
  • דוקו 98 - סינייה בזמן מבצע קדש,חייל ישראלי נדהם לגלות את סיניה כתינוקת פצועה, היא עברה מיד ליד בין משפחות החיילים ועברה לידי משפחה ישראלית. לבסוף אומצה על ידי פארס חמדאן, שם הוסתרה ממשפחתה הביולוגית, איתה נפגשה רק לאחר שהתבגרה.
20:30
מורשת יהדות בבל
  • מורשת יהדות בבל המגזין עוסק בחיי קהילת יוצאי עיראק ומציג כתבות שונות בנושאי אמנות, תרבות, היסטוריה, פולקלור, ראיונות, הרצאות ושירים. בהפקת מוזיאון ומרכז מורשת יהדות בבל.

21:00
מי בפתח - תושבים משדרים פ"ת
  • מי בפתח - תושבים משדרים פ"ת לקט אומנויות הבמה
21:30
ערבה TV
  • ערבה TV תושבי הערב המארחים אנשים מהדרום שמשתפים בסיפורים על המצב בזמן מבצע "צוק איתן", סרט תלמידים "יודע, במאי פיקח" סרטם של אורי ליבני, יובל ארנון ויאיר גולומב, קייטנה צפרות ורובוטיקה, יוסף שפירא במבחר תמונות עננים ועוד..
22:00
דוקו 98 - בתנועה מתמדת - אברהם אילת
  • דוקו 98 - בתנועה מתמדת - אברהם אילת עבודות אנימציה של האמן אברהם אילת, משנות ה-70 ועד היום. עריכה אמנותית- אלינה רום כהן
22:20
דוקו 98 - קזבלן
  • דוקו 98 - קזבלן יהודית יחזקאלי, עוקבת אחרי בני נוער המעלים את המחזה "קזבלן" ובודקת כיצד הם התחברו למחזה, לתקופה ולגיבורים.
22:30
סביב הטבע - החברה להגנת הטבע
  • סביב הטבע - החברה להגנת הטבע תוכנית מיוחדת למען איכות הסביבה, פרויקט תקשורת ייחודי,בשיתוף החברה להגנת הטבע בירושלים, במטרה להעלות את מודעות הציבור לנושא איכות הסביבה ולעודד את הצופים להצטרף לפעילות הסביבתית.
23:00
שורשי אוויר - בועז אפלל
  • שורשי אוויר - בועז אפלל ד"ר חן יחזקאלי מחפש חזון חדש לקיבוץ. שיחות שנוגעות בבטן הרכה של התנועה הקיבוצית. בועז אפלל- חבר קיבוץ יפתח, מנהיג הקמפיין למען פנסיה הוגנת בקיבוצים
23:30
חדשות מקומיות - אזור הדרום
  • חדשות מקומיות - אזור הדרום החדשות המקומיות של אזור הדרום בהפקת וואלה! חדשות. מגישה: עדי שמאי. ש.ח.
יום חמישי
04/09/2014
00:00
המהדורה 26 - שייקה ברק
  • המהדורה 26 - שייקה ברק הכתבות המרכזיות, אשר שודרו לאחרונה בערוץ 98. דיר יאסין – הסיפור שלא סופר. הקשר בין המושבה- כפר סבא וכפר סבא הערבית. נציגות ישראלית באו"ם- הקצינה מאירה שחורי. מחול במרחב הציבורי. מגיש: שייקה ברק.
00:30
פסטיבל הרצליה לסרטי תלמידים
  • פסטיבל הרצליה לסרטי תלמידים הראשונים הרצליה - סיפורים בעלמה - כנר רחוב צעיר הופך למושא חלומותיה של נערה מופנמת. כאשר היא מוצאת את יומנו היא יוצאת למסע בעקבותיו ובעקבות עצמה. בימוי-ניצן עמית
00:47
פסטיבל הרצליה לסרטי תלמידים
  • פסטיבל הרצליה לסרטי תלמידים הראשונים הרצליה - 67 - נערה מבית דתי מוצאת במספרים את ההגיון והסדר שחסרים לה בעולם האמיתי. סרט מטלטל על התבגרות ואמונה. בימוי - נורה ננוב
01:05
אדומדיה - מעלה אדומים
  • אדומדיה - מעלה אדומים שידור חי של המגזין אדומדיה ממעלה אדומים. כתבות, ראיונות בנושאים אקטואליים ותרבותיים בצד כתבות מהווי המקום.
02:00
דוקו 98- גלי חיים
  • דוקו 98- גלי חיים סיפורו של שלמה יחזקאלי, סא"ל בצה"ל ואיש המוסד, אשר עשייתו שזורה בהיסטוריה של הקמת המדינה. בימוי: יהודית יחזקאלי.
02:30
קשר שהם
  • קשר שהם ערב תיאטרון יפני- הסטודיו למשחק של יוג'ין נאכט.המרכז לאומנויות הבמה-שוהם. 20 שנה לביה"ס "אבן-חן", בואו נצבע את העולם-סיגל מגן-סופרת ציירת ויזמית אומנות חברתית.
03:00
מגזין קרית טבעון
  • מגזין קרית טבעון בתוכנית הפעם: על מפגש תיאטרלי שכזה, עם השחקן איציק ויינגרטן, והסרט שומר מסך - סיפורו של שומר בבי"ס תיכון שחולם על הצלחה בעיסקי הסרטים, אך מפוטר מעבודתו. האם יצליח לממש את חלומו?
03:30
עין על ראש העין - ראש העין
  • עין על ראש העין - ראש העין מגזין בצילו של מבצע צוק איתן, ריקוד מחווה לחיילי צה"ל, ראש העין מארחים את תושבי הדרום, יריד מכירות של תושבי הדרום, "חזקים בעורף מנצחים בחזית", ארגון ליונס למען תושבי הדרום ו"זעקת אח"- שמחפש את אחיו.
04:00
מה קורה? - שישה צבעים
  • מה קורה? - שישה צבעים מה את אומרת- קטעים מתוך הצגת יחיד של רחל קשת
04:30
מגזין וידאו צוות
  • מגזין וידאו צוות כנס צוות הארצי בלטרון בהצדעה ללוחמי תש"ח.
05:00
מבט כרמל - בית מילר
  • מבט כרמל - בית מילר טיול במערת נפטון, שוק המציאות ושוק הפשפשים ושמורת הר טיידה- הר געש בספרד.
05:30
זמן אישי - חיפה
  • זמן אישי - חיפה מגזין המוקדש לעיר חיפה, לאתרים בה, דרך נוף חיפה, הבניין היפה בעיר, נחל הקישון.
06:00
רואים אשדוד
  • רואים אשדוד בתכנית הפעם נחשף לתרומתם של גמלאים בגני הילדים, נשמע את שירתם של מקהלת הגימלאים ונלמד לעצב סידור פרחים מירקות ופירות.
06:30
דוקו 98 - נלכד ברשת
  • דוקו 98 - נלכד ברשת עשרות שנים שאהרון מזרחי ומשפחתו חיים בכפר הדייגים הישן בשפך הירקון. זיכרונות ילדות צפים וסיפור חיים יוצא דופן נחשף במשך מספר חודשים, אשר בסופם אמורים להגיע הבולדוזרים ולהרוס את ביתו. בימוי-שולמית וינריב
07:00
חדשות מקומיות - אזור הדרום
  • חדשות מקומיות - אזור הדרום החדשות המקומיות של אזור הדרום בהפקת וואלה! חדשות. מגישה: עדי שמאי. ש.ח.
07:30
דיוקן מקומי - מאיה
  • דיוקן מקומי - מאיה מאיה - עלתה לארץ מרוסיה ומגדלת בעלי חיים שונים. בימוי: שרה שטרייכמן
07:35
דיוקן מקומי - איסא דנאי
  • דיוקן מקומי - איסא דנאי איסא דנאי -איסא מספר על החיבור המאד מיוחד שלו לעץ. בימוי: דובי לחוביצר, פאני בן דוד
07:42
דיוקן מקומי - אורי בנגייב
  • דיוקן מקומי - אורי בנגייב ככה חיים - אורי בנגייב מספר איך הגיע למקצוע של הסנדלר, מה לימד אותו אביו ומה אפשר ללמוד ממנו. בימוי: יבגני גוטמן ואלי ארוגטי.
07:50
דיוקן מקומי - ים סוער
  • דיוקן מקומי - ים סוער ים סוער - דרמה בלב ים - סמוך לימה של סודן משתלט חיל הים על הקלוז סי. סרטה של: ציפורה מימון עורך: זוהר ראשית
08:00
דוקו על הבוקר - שבעים מדהים יותר ממאה
  • דוקו על הבוקר - שבעים מדהים יותר ממאה לזכר ראובן ופלה אבינרי ז"ל, שחגגו יחד 70 שנה של נישואין, איך התנהלו חייהם יחד למרות הגיל, כמה מכך אהבה וכמה הרגל? סרטם של: שולמית וינריב, ברוריה רוזנצוייג ורחל כהן.
08:18
דוקו על הבוקר - אהבה בת 60
  • דוקו על הבוקר - אהבה בת 60 פנינה גרי - הבימאית והמחזאית של ההצגה 'סיפור אהבה ארץ ישראלי', מספרת על מות אהובה ביום חתונתם, בהשתתפות השחקנית עדי בילסקי. סרטם של עמוס קרי-זה, נרדה פלס, צפורה רם פינק.
08:30
דוקו על הבוקר - כמעט כמו כולם
  • דוקו על הבוקר - כמעט כמו כולם בשנות החמישים התפרצה מחלת הפוליו בקרב ילדים בארץ. הסרט מספר את סיפורם של שלושה מהם, אשר למרות המחלה, הגיעו להישגים רבים בחייהם.
09:00
דוקו 98 -אבן חושן, סיפור משפחתי
  • דוקו 98 -אבן חושן, סיפור משפחתי בעידן של טלפונים חכמים ומסכי מגע, סיפורה של משפחת אגסי, בעלי בית דפוס כבר שלושה דורות. ביציקות נחושת יוצרים יצירות ייחודיות וזוכים להכרה עולמית.
09:15
דוקו 98 -רינה שיינפלד
  • דוקו 98 -רינה שיינפלד רינה שיינפלד, מכונה מלכת המחול הישראלי, פיתחה שפת מחול ייחודי, ממשיכה לרקוד ולחדש. בהפקת טל-גן.
09:30
רחובוטיוי
  • רחובוטיוי אלברטו צלם הקניון, מילתא-חנות ספרים ברחוב יעקוב, חוג הזמר עמינדב ע"שמייסדו עמי (עמינדב) שציר, ישראל עשהאל-האיש שלגם את החיים בלגימות גדולות, שלהבת פראייר-ייסד את קריית וייצמן, ישראל יעקובוביץ עורך דין אמן יוצר בעץ, ועוד.
10:00
טל-כרם
  • טל-כרם סקירת אירועי הקיץ וכתבה על תושבי עוטף עזה מהמלחמה הקודמת- עופרת יצוקה ולקט כתבות נבחרות: חידושים במכון למניעת מחלות לב בשערי צדק, הבנייה במתחם תע"ש מסוכנת, זיוה אילון יוצרת עבודות קרמיקה ועוד.
10:30
סביב הטבע - החברה להגנת הטבע
  • סביב הטבע - החברה להגנת הטבע תוכנית מיוחדת למען איכות הסביבה, פרויקט תקשורת ייחודי,בשיתוף החברה להגנת הטבע בירושלים, במטרה להעלות את מודעות הציבור לנושא איכות הסביבה ולעודד את הצופים להצטרף לפעילות הסביבתית.
11:00
דוקו 98 - פסטיבל מיתרי הצפון
  • דוקו 98 - פסטיבל מיתרי הצפון הצצה לפסטיבל מיתרי הצפון ה- 2, בניהולו של גל אקשטיין, המציג יצירות קלאסיות באנסמבל מיתרים מקורי. בהפקת מגזין טבעון
11:30
דוקו 98 - מטקות, סם החיים
  • דוקו 98 - מטקות, סם החיים מפגש מיוחד במינו עם אמנון "הנשיא" ניסים, שחקן המטקות של טיילת תל אביב, שחי את המטקות. אמנון, הפך את חייו למוזיאון למטקות ומכנה את המשחק "סם החיים". סרטם של: רבקה בן דוד ושולמית וינריב.
12:00
זמן לאהבה - חיים פינקסון
  • זמן לאהבה - חיים פינקסון מוסיקה וקליפים בשילוב תמונות ווידאו.
12:30
מבט רענן - רעננה
  • מבט רענן - רעננה קווים לדמותו של שמואל לווין ז"ל. "לבוא להילחם למען העם שלך" - סיפורם האישי של שלושה חיילים בודדים, אשר הלכו בעקבות ליבם, אמונתם ותפיסת עולמם, עזבו חיים פשוטים ונוחים והתגייסו לצה"ל. במאית-רחל שילה.
13:00
דוקו 98 - לא שותקת יותר
  • דוקו 98 - לא שותקת יותר מסעה של ניצה אל בית ילדותה שם היא חושפת את הסיפורים על ילדותה הקשה בצל אלימות והתעללות קשה מצד אביה ואחיה. ניצה חושפת באומץ את הסיפורים הקשים ומתמודדת עם חלק מהסיפורים לראשונה. בימוי מירי פיירברג




13:30
דוקו 98 - ונער קטון נוהג בם
  • דוקו 98 - ונער קטון נוהג בם כשד"ר חנה מקבלת כתף קרה מהטלוויזיה הקהילתית היא מחליטה לאסוף חבורה של אנשים ולצלם איתם גרסא מחודשת של רומיאו ויוליה. ביחד, יוצאת החבורה הצבעונית והמשוגעת למסע מצחיק שמדבר על אהבה. בימוי: ציפי מליסדורף.
14:00
טל - גן
  • טל - גן מפריח היונים-הסיפור מאחורי הסרט, יש לי מקום בשדרות, שאגת היהלום, קוסקו- בירת ממלכת האינקה.
14:30
מעורב רענני - רעננה
  • מעורב רענני - רעננה שמואל מור מספר על דבורים, פינת התרבות - תערוכות ציור ואמנות של חולי פררקינסון ועוד.
15:00
מבעד לעדשה - איפ"א
  • מבעד לעדשה - איפ"א בחירות למוסדות איפ"א, חגיגות 20 שנים לאיפ"א בולגריה, כנסי פעילים ויו"ר של הארגון, שנה לפטירתו של יעקב שובל ז"ל, משלחת רמחי"ב לרוסיה.
15:30
מושב - TV
  • מושב - TV מבצע "צוק איתן", איך ישפיע על החקלאים? אילו פעילויות יש לבצע ועוד. חוות המרחב הפתוח ורכיבה טיפולית.
16:00
דוקו 98 - ללכת עם הרוח
  • דוקו 98 - ללכת עם הרוח כשמזל איילה עזרא, חלתה היא ניסתה להבין איך זה שהמחלה החצופה נכנסה לגופה. היא עזבה בית, בן זוג וילדים והתבודדה במשך חמישה חודשיים, אחריהם היא חזרה עם רצון להתמודד. בימוי: דרורה מגל, אסנת מור
16:15
דוקו 98 - הליפסטיק האחרון
  • דוקו 98 - הליפסטיק האחרון טלי נתיב עירוני נפרדת מאימה, מספרת על היחסים המורכבים בין אם ובת, בין אימא שהייתה מחנכת נערצת לבין בת שרצתה קצת למרוד, על היתמות שקשה בכל גיל .

16:30
חשיפה לדרום
  • חשיפה לדרום בי"ס רגר במשחק כדורסל נגד ירושלים. תחרות היפה והשמנה וגם על מופע מיוחד של מחול שיצר כוריאוגרף שהוא בן להורים חרשים.
17:00
דוקו 98 - אברח אליך ממך
  • דוקו 98 - אברח אליך ממך הבמאית חנה נזר משרטטת את דמותו המורכבת של המחנך והסופר ישראל פיבקו. איש דתי אשר אינו פוחד לשאול שאלות ורואה בכך את תמצית האמונה.

17:30
עניין ראשוני - ראשל"צ
  • עניין ראשוני - ראשל"צ משאל רחוב על פעילות העיריה לצעירים בקיץ, גן בעברית, טיול באקוודור, עונת המלפפונים, הפורץ - מערכון וים המוות - קליפ.
18:00
מעברים - ת"א
  • מעברים - ת"א חוויות מטיול בדרום קוריאה ורחל מרקובסקי לנדאו הטייסת העברית הראשונה.
18:30
חדשות מקומיות - אזור צפון
  • חדשות מקומיות - אזור צפון מגזין חדשות ואקטואליה מאזור הצפון. מגישה: אורנית פורן.
19:00
דורות - ע.ל.ה רחובות
  • דורות - ע.ל.ה רחובות בתכנית הפעם נכיר את המקור לאספנות, דרך סיפורה של אספנית עתיקות. ונחוש את התרומה הדו-כיוונית של התנדבות.
19:30
אילת שואו
  • אילת שואו במגזין מגוון כתבות וקליפים על נושאים מגוונים כמו תרבות, פנאי, חינוך, ספורט וכן מפגשים מיוחדים ומעניינים עם אנשים בקהילה.
20:00
הטלוויזיה החברתית
  • הטלוויזיה החברתית הפגנה נגד המלחמה, הפגנה לסירוב גיוס, פורום המשפחות השכולות, יונתן שפירא.
20:30
עמק שלי
  • עמק שלי כוכב נולד ע"ש יותם לוטן- תחרות של בני נוער מקיבוצי הסביבה שנעשית לזכרו של רסן יותם לוטן ז"ל שיזם את התחרות הראשונה ולאחריה נהרג במלחמת לבנון השניה. חלק א.
21:00
זום ראשון
  • זום ראשון השכן מקומה ג', שכונת נחלת החדשה ראשון לציון, לצפון באהבה-קליפ.
21:30
לקראת שבת - עם הרב ראובן אלבז
  • לקראת שבת - עם הרב ראובן אלבז פרשת השבוע בשידור חי מישיבת אור החיים בירושלים. הרב ראובן אלבז, עם מטעמים מהפרשה הקרובה, אגדות וסיפורי חז"ל, ענייני דיומא בהשתתפות תלמידי הישיבה. כי תצא.
22:00
קיסריה על הגל
  • קיסריה על הגל חוג התיאטרון מתעמת עם המציאות, שחקני התיאטרון הקהילתי של קיסריה עושים חזרות להצגה, מיהם מתנדבי היישוב קיסריה והיכן הם מתנדבים?
22:30
רק מוזיקה - יהדות אירן
  • רק מוזיקה - יהדות אירן מיטב השירים והלהיטים האהובים בפרסית. בהפקת יהדות אירן.
23:30
חדשות מקומיות - אזור צפון
  • חדשות מקומיות - אזור צפון מגזין חדשות ואקטואליה מאזור הצפון. מגישה: אורנית פורן. ש.ח.
colors